wtorek, 16 października 2012

Niespodzianki dla...

Stuknęło już 3000 odwiedzin na moim blogu, niedługo mam urodziny:-) Pisałam już kiedyś, że pora na niespodziankę dla Was. Myślałam co tu zrobić i stwierdziłam, że najlepszym rozwiązaniem będzie obdarować kogoś, kto nie zagląda tutaj ot tak sobie z przypadku. Widzę, że są osoby, które zapisują się tylko na candy a potem nawet nie zaglądają na blogi. Dlatego ja stwierdziłam, że moje niespodzianki powędrują do...

...

...
tu fanfary :-) ... Eli z bloga http://czarymaryzmaterialu.blogspot.com/ - za największą ilość komentarzy zostawionych u mnie:-*

druga niespodzianka poleci do...

Gosi z bloga http://hobbygosi.blogspot.com/ - osóbka wylosowana spośród moich obserwatorów

a trzecia niespodzianka poleci do...

... no właśnie - do osoby która jako pierwsza poda do dnia moich urodzin w komentarzu datę urodzin (dzień, miesiąc, rok). Liczyć się będzie poprawna odpowiedź lub data najbliższa prawdziwej (sam dzień łatwo znajdziecie;-P). Tutaj obdarowanym może być każdy, bez względu na to czy jest moim obserwatorem.
edit: można próbować codziennie, ale tylko 1 raz:-)

Osoby, które dostaną niespodzianki zaraz poinformuję na ich blogach:-) Do końca miesiąca powinny otrzymać ode mnie przesyłki.
Kolejna niespodzianka myślę, że pojawi się niedługo.

7 komentarzy:

 1. ojejuu ,jaka niespodzianka !! Alez sie cieszę :))Nie dowierzam jeszcze :))Dziękuję ,życzę 100 lat i gratuluję ładnej cyferki odwiedzin na blogu :))

  OdpowiedzUsuń
 2. Witaj urodziny masz 18 pażdziernika.Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak sama zasugerowałaś łatwo znalazłam tą datę.Roku nie będę zgadywać boję się że mogłabym za dużo dołożyć(a tego żadna z nas nie lubi).Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 4. mała podpowiedź - poniżej 50lat się nie obrażę;-P

  OdpowiedzUsuń
 5. Gosia - pudło;-P Na razie zgadza się dzień.
  Kto następny?

  OdpowiedzUsuń