wtorek, 5 czerwca 2012

zaaaległości...

Ależ mnie tu nie było... aż głupio się odzywać po tak długiej przerwie. Zrobiło się cieplutko, chodzę na zabiegi rehabilitacyjne a doba jak miała tak ma tylko 24godz. Oczywiście nie było tak, że wogóle nie zaglądałam na Wasze blogi, codziennie prawie podczytywałam co się u wszystkich dzieje, niekiedy zostawiałam po sobie ślad w postaci komentarza:-) Na napisanie posta u siebie czasu zabrakło.
A oto co powstało, gdy mnie tu nie było.
Bransoletka z rzemyka 1mm, koralików drewnianych 10mm, inspiracja ze strony Pasart-u, link tutaj. Ponieważ to moja pierwsza bransoletka więc proszę o wyrozumiałość;-)

Tutaj bransoletka ze sznurka woskowanego 3mm, w 4 rzędach zamieściłam różne resztki koralików 8mm jakie miałam w domu, ta należy do moich ulubionych:-)


A tutaj bransoletka do której powstania przyczyniła się Marzena z bloga http://marzena-handmade.blogspot.com/. Nie jest ona tak śliczna jak dzieła Marzenki, które zamieściła m.in. tutaj, zakończenie też zrobiłam zwykłe makramowe, bo nie znalazłam żadnych ciekawych guzików u siebie. Koraliki drewniane 10mm, sznurek woskowany 3mm i 1,5mm.


I jeszcze kolczyki:


i następne 2pary:

Mam nadzieję, że nie zanudziłam i że taka dłuższa przerwa już mi się nie przytrafi. Sorki za jakość zdjęć, ale ja nie potrafię robić takich ślicznych fotek jak widzę na Waszych blogach:-(
3 komentarze:

  1. swietna biżuteria ,bransoletki slicne ,zwłaszcza ta środkowa :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Pieknie to zrobiłas ,pytasz mnie co robię z taka iloscią kartek,czesto sie zdarza ze ktoś chce kupić,udaje mi sie rozprowadzic miedzy znajomymi ,moja synowa która mieszka za granicą z synem takze jak przyjeżdza bierze ze sobą większe ilości,pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń