czwartek, 26 stycznia 2012

Candy, candy....

Zapisałam się do kilku osób, których blogi obserwuję na zabawy - candy. Niestety jak pisałam w którymś poście, jestem antytalent komputerowy i nie potrafię wkleić banerków z candy na pasek boczny. Pisałam z prośbą o pomoc, ale jak widzicie nikt nie kwapi się do tego, aby to zrobić. W związku z tym zrobiłam to co już się trochę nauczyłam, czyli napisałam posta typowo o candy i powklejałam linki i zdjęcia:-)

5 komentarzy:

 1. Nie moge u ciebie zamieszczaś komentarzy, mam nadzieje ,że teraz sie uda :)

  OdpowiedzUsuń
 2. O ,udało się :) wcześniej ciągle miałam komunikat,że tylko uczestnicy tego bloga mogą je zamieszczać :) ,Pewnie coś poprzestawiałaś :))

  OdpowiedzUsuń
 3. Jesli chodzi o candy to zapisujesz sobie zdjęcie z candy ,
  potem wchodzisz w projekt --dodaj gadzet--zdjęcie i tam wypełniasz puste pola :)

  OdpowiedzUsuń
 4. jesli masz już skopiowany link do psta z candy np:
  http://ystinowo.blogspot.com/2012/01/candy-candy.html

  wchodzisz na swojego bloga, klikasz w projekt ( prawy górny róg) ,i jesli masz nieaktualiziwaną wersję to:
  * z "dodaj gadzet" wybierasz "zdjęcie", otwiera się takie okienko w którm wpisuje się w tytule czyje candy a w podpisie do kiedy, w linku wklejasz adres posta( uważaj, zeby wykasować to http, które tam jest, zęby nie było podwójne), i dodajesz zdjecie.

  jesli masz zaktualizowany blogger to po wybraniu opcji projekt, w pasku dotyczącym twojego bloga rozwiajsz okienko 'więcej opcji' i tam wybierasz 'układ'- dalej od * tak samo jak powyżej

  sorki, że piszę tak jak "krowie na rowie" ale nie wiem na ile masz wiedzę komputerową, wiec najwyzej mnie wyśmiej ;-)).  pozdrawiam i dziękuję za wzięcie udziału w candy

  OdpowiedzUsuń
 5. Ystin - do tej pory to za prace, od teraz za pomoc - WIELBIĘ CIĘ;-)))Dziękuję, wytłumaczyłaś super.
  Ela dla Ciebie też dzięki za pomoc:-*

  OdpowiedzUsuń